• Zavolejte nám +420 547 221 731
  • Adresa Žebětínská 70, Brno

O nás

Firma ASY s r.o. byla založena v roce 1994 jako česká společnost se sídlem v Brně. Obchodní aktivity společnosti od samého počátku její existence směřují zejména do oblasti automatizovaných systémů řízení technologických procesů jak v průmyslu, tak i mimo průmysl. V průběhu desetileté historie společnost při realizaci zakázek získala bohaté zkušenosti a vytvořila rozsáhlé know-how zejména v oblasti měření a řízení technologických procesů jak jednoúčelových strojů a zařízení, tak i částí nebo celých provozů, výrobních linek a technologických celků v různých oborech strojírenství, metalurgie, teplárenství, čištění odpadních vod a vodárenství, keramického průmyslu, potravinářského průmyslu a dalších.

Společnost vybudovala špičkový tým vysoce kvalifikovaných a zkušených pracovníků schopných realizovat ty nejnáročnější dodávky v nejrůznějších aplikačních oblastech systémů řízení procesů. Společnost realizuje svoje obchodní případy nejen v rámci České republiky, nýbrž často i v zahraničí. Významné zakázky byly realizovány např. v Německu, Slovensku, Španělsku, Dánsku, USA, Rusku, Saudské Arábii, Číně a dalších. Management společnosti usiluje o naplňování politiky založené na maximální snaze o uspokojování potřeb a požadavků zákazníka s ohledem na dosažení co nejvyšší efektivity vynaložených prostředků při zabezpečení maximální produktivity, spolehlivosti a kvality řízení technologického procesu.

V současnosti se společnost hodlá udržet a posílit svoji pozici na trhu jak v České-republice, tak i v členských státech Evropské Unie i za jejími hranicemi.